loading
Кликнете тука за Opel LiveChat
chat

Побарајте специјални понуди за Mokka X и Insignia и остварете неверојатна заштеда. Изберете возило со огромен број на иновативни технологии, инспиративен и возбудлив дизајн, одлична агилност и динамика на возењето. Искористете ја можноста да добиете возило со врвен германски квалитет по неверојатна саемска цена.

 

Mokka X

Врвно дизајнираната внатрешност на MOKKA X овозможува префинето чувство и иновативни опции на премиум класата, aгилна и сигурна, идеална за секое ваше патување, за секоја ваша авантура благодарение на исклучителната флексибилност и енергичниот SUV дизајн.

Распрашајте се и побарајте ја неодоливата понуда.

 

Insignia

Елегантна од надвор, раскошна од внатре, INSIGNIA плени со знаменосни пропорции, спортски атлетизам, врвна удобност и технологија, уверете се зошто токму  Insignia беше избрана за автомобил на годината во 2017та.

Распрашајте се и побарајте ја неприкосновената понуда која ја има само во Македонија.

 

Побрзајте ограничено време и количина на возила. Ве очекуваме во салоните на Opel.

Понудата трае до 31.03.2018.

Оди на почеток