loading
Кликнете тука за Opel LiveChat
chat

Тукушто додадовте автомобил во вашиот Паркинг.

ПосетаПаркинг Автомобили

 • Боја: Casablanca бела
 • Моќност: 92 Киловат / 125 Коњска сила
 • Пренос: 6-брзински мануелен
 • Тип на гориво: Дизел
 • Број на врати: 3
 • Тип на каросерија: Combi
 • Локација: Скопје
 • Теписон: Connect црна
 • Издувување CO2: 149 g/km
 • Општа потрошувачка: 5,7 Литри / 100 km

Опции

 • Намалено ниво на течност за ладење & киламтизација, автоматска регулација на двозонска клима, електронска контрола на климатизација со филтер за честичкиi, рачен контролен индикатор
 • Лизгачка врата со фиксен прозорец, десна страна
 • Електрични прозорци за возачот
 • Полуотворени прекинувачи, прекинувач за хауба, сигурносно LED светло на таблата со инструменти, одвраќање на крадци и порака во IPC
 • Електронска програма за стабилност (ESP)
 • Крило на каросеријата со статичен прозорец, лева страна
 • Ограничувач на брзина - избриши
 • Систем за откривање на издувaни пнеуматици
 • Задни врати, застаклени,180º агол на отварање
 • Целосно застаклен
 • Пакет за пушачи (запалка и пепелник)
 • Наслон за раце - задни седишта
 • Покрив на багажниот простор
 • Мерач на брзина во километри
 • Целосно затемнет прозорец
 • Start/Stop Прекинувач за вклучување на моторот
 • Целосна големина на челично резерно тркало
 • Воздушно перниче на совозачот
 • Пакет за надворешност, зрнест дизајн
 • Бришење на стандардната преграда кај Van
 • ABS систем на кочење
 • Волан за управување обложен со кожа
 • Дисплеј на англиски јазик
 • Патничко дупло предно седиште (во форма на клупа)
 • Тип на возило, патничко M1
 • Гумен тепих за под, багажен простор
 • CD18 BT USB - 2DIN Радио, CD MP3, Bluetooth, USB/2 пар.
 • Дневни светла
 • Помошен електричен греач
 • Пакет Satin хром
 • Преден и заден клима уред
 • Пластичен страничен украс до половина височина
 • Седиште на возачот, со наслон за раката, висина и лумбална поддршка
 • седиште за троjца во втор ред
 • Електричен надворешен ретровизор со затоплување и рачно преклопување
 • Код на менувач, бр. на шасија, година на модел 2017
 • Код на менувач, година на модел 2017
 • un-known code
 • Филтер гориво, низок квалитет
 • Контрола на брава, клуч со 2 копчиња
 • Контрола за возење со умерена брзина
Видете ги сите Сокриј

Опционално

 • Пакет Innovative 1 Connect за Sport / Bi-Turbo
 • Предно светло за магла
 • Целосна раткапна
Видете ги сите Сокриј

Контактирајте со нас

Аутомакедонија АД

16-та Македонска Бригада 2 1000 Скопје

02 3103 130

Полињата означени со * се задолжителни.
Со кликнување на копчето „Испрати“, Вие се согласувате Вашите лични податоци да се обработуваат и употребуваат од страните наведени во Изјавата за приватност за споменатите цели и да бидете контактирани преку каналите што сте ги навеле.

Би сакал/а да примам понатамошни информации за вашите производи и услуги преку:
и се согласувам на поврзано обработување на податоците, како што е опишано во Изјавата за комуникација.

Откажи

Слични возила на залиха

9t, 1.6 BiTurbo (92 kW / 125 к.с.) Start/Stop
 
9t, 1.6 BiTurbo (92 kW / 125 к.с.) Start/Stop
 
Оди на почеток