loading
Кликнете тука за Opel LiveChat
chat

Opel Insignia

Германска технологија за секој од нас.

• Innovation ниво на опременост
• Модел 2.0 Tурбо дизел, 170КС
• Осумстепен автоматски менувач - АТ8

за 28.290 €.

Изберете го нашиот знаменосец Insignia кој покрај уникатната понуда нуди и најсовремени германски иновации и луксуз од премиум класата, инспиративен и модерен дизајн, како и одлична практичност и удобност.

Искористете ја можноста да добиете возило со врвен германски квалитет, веднаш достапно по атрактивна ценa.

Ве очекуваме.ТЕСТ ВОЗЕЊЕ

Дознајте повеќе

Контакт

Полињата означени со * се задолжителни.
Вашите лични податоци ќе бидат обработени од соодветниот контролер, како што е опишано во Изјавата за приватност.

За повеќе информации во врска со вашите права поврзани со приватноста и во врска со нашите информации за контакт ве молиме видете тука.
Оди на почеток