loading
Кликнете тука за Opel LiveChat
chat

Искористете ја неповторливата можност да возите автомобил со врвен германски квалитет, веднаш достапен по атрактивна цена.

  1. 1.       1,6 бензински мотор, 115 КС
  2. 2.       Исклучителна опрема:
  • Металик боја
  • 17” алуминиумски фелни
  • Наслон за рака на возачот
  • Предни светла за магла
  • Аларм
  • Bluetooth & InteiLink конекција со паметен телефон
  1. 3.       Неверојатна цена од 13.390€
  2. 4.       Количините се ограничени, брза испорака.

Изберете го нашиот најпосакуван семеен автомобил кој покрај уникатната понуда нуди и супериорен квалитет и безбедност, елегантна надворешност, комформна внатрешност како и одлична практичност и удобност. Пријавете се за тест возење и уверете се. Побрзајте, Ве очекуваме!ТЕСТ ВОЗЕЊЕ

Оди на почеток