loading
Кликнете тука за Opel LiveChat
chat

Тукушто додадовте автомобил во вашиот Паркинг.

ПосетаПаркинг Автомобили

15 500 EUR
800 EUR
со ДДВ
14 700 EUR Акциска цена
 • Боја: White Jade
 • Моќност: 55 Киловат / 75 Коњска сила
 • Пренос: 5-брзински мануелен
 • Тип на гориво: Дизел
 • Број на врати: 3
 • Тип на каросерија: Комерцијални возила
 • Локација: Скопје
 • Теписон: Ткаенина, Mistral Gray Base
 • Издувување CO2: 110 g/km
 • Општа потрошувачка: 4 Литри / 100 km

Опции

 • Програма за електронска стабилност (ESP)
 • Команди за радио на управувачот
 • Еден привезок
 • Мануелна (рачна) контрола на клима уред
 • Опции за Европа
 • Второ совозачко седиште
 • Рачки за отварање врата во црна боја
 • Заштитно воздушно перниче на страната на возачот
 • Црна странична заштитна украсна лајсна
 • Индикатор за безбедносен ремен на возачот
 • Лимена задна врата
 • Комфорт предни седишта
 • Управувач со 3 краци, спортски
 • Систем со 4 звучника
 • Челично тркало 15 x 6.5
 • Mirror sunshade, co-driver
 • Автоматско менување на светлата
 • Мултимедијално радио со проекција на телефон и екран во боја
 • Панелирана преграда
 • Ограничување на сигурносен појас на предното седиште, варјанта 2
 • Халогени предни фарови
 • Window Power Operated, Driver
 • Подобрен инструмент за приказ на информации за возачот
 • Автоматски темпомат, подесување на брзина
 • Крило на каросеријата без прозорец, лева страна
 • Без ознака на моторот
 • Наслон за глава за предно седиште, прилагодливо по висина (нагоре / надолу)
 • Електрика и греење на надворешни ретровизори, рачно преклопување
Видете ги сите Сокриј

Опционално

 • Резервно тркало 15 x 6.5
 • Клима & Музика пакет 1
 • Лимена десна лизгачка врата во втор ред
Видете ги сите Сокриј

Контактирајте со нас

Аутомакедонија АД

16-та Македонска Бригада 2 1000 Скопје

02 3103 130

Полињата означени со * се задолжителни.
Откажи
Оди на почеток