loading
Кликнете тука за Opel LiveChat
chat

Тукушто додадовте автомобил во вашиот Паркинг.

ПосетаПаркинг Автомобили

28 502 EUR
21 800 EUR
со ДДВ
18 475 EUR Акциска цена
 • Боја: Артичко бела
 • Моќност: 96 Киловат / 130 Коњска сила
 • Пренос: 6-брзински мануелен
 • Тип на гориво: Дизел
 • Број на врати: 3
 • Тип на каросерија: Комерцијални возила
 • Локација: Скопје
 • Теписон: Trim Штоф, Pulse
 • Издувување CO2: 207 g/km
 • Општа потрошувачка: 7,9 Литри / 100 km

Опции

 • АSR (Контрола на пролизгување при забрзување) и ESP (Програма за електронска стабилност)
 • Електронски предни прозорци
 • Целосна големина на Опел воздушно перниче на страната на возачот
 • Полуотворени прекинувачи, прекинувач за хауба, сигурносно LED светло на таблата со инструменти, одвраќање на крадци и порака во IPC
 • Ограничувач на брзина - избриши
 • Затворање на врата, цврсто,180º
 • Мерач на брзина во километри
 • Панелирана преграда
 • Конверзија ex Renault
 • Blind Spot Огледало – бочна заштита од сонце, за совозачот
 • Полен филтер
 • Средна раткапна, брендирана (централна раткапна за двојни задни тркала)
 • Бришење на втор ред на седиштето (во форма на клупа)
 • Лимени странични прозорци, во боја на каросеријата
 • Наслон за рака на предно седиште, возач
 • Автоматски надворешни ретровизори на греење
 • Европски пакет за околина
 • Уред за нивелирање на предни светла, автоматски
 • Систем на суспензијата FRT & RR, активен
 • Радио CD16 BT USB (тјунер, CD / MP3, интегриран дисплеј, конективност преку Bluetooth и 2x USB, далечински контроли на управувачот, звучници 2x 15w)
 • Регуларно седиште за возач со 4 начини на прилагодување и наслон за рака
 • Филтер за прочистување на дизел честичките
 • Код на менувач, бр. на шасија, година на модел 2017
 • Рачна контрола на воздух
 • Алтернатор - 185 A
 • Седиште со двојна клупа со централна масичка на спуштање
 • Код на менувач, година на модел 2017
 • Тип на возило, комерцијално N1
 • Демонтирачки трет ред седишта
 • Лизгачка врата без прозорец, десна страна
 • Селектирано заклучување на вратите, далечински управувач со 3 функции
Видете ги сите Сокриј

Опционално

 • Пакет за (контрола на) клима
 • Резервно тркало (поставено под подот)
 • Pодна покривка од ткаенина
Видете ги сите Сокриј

Контактирајте со нас

Аутомакедонија АД

16-та Македонска Бригада 2 1000 Скопје

02 3103 130

Полињата означени со * се задолжителни.
Откажи
Оди на почеток