loading
Кликнете тука за Opel LiveChat
chat

Тукушто додадовте автомобил во вашиот Паркинг.

ПосетаПаркинг Автомобили

 • Боја: White Jade
 • Пренос: 6-брзински мануелен
 • Тип на гориво: Дизел
 • Број на врати: 3
 • Тип на каросерија: Комерцијални возила
 • Локација: Скопје
 • Датум на достава: 27/11/2019

Опции

 • Програма за електронска стабилност (ESP)
 • Радио "RF 400 Color"
 • Челични тркала, 7.0 J x 16, дизајн со 7 краци, сребрено
 • Клупа за патници, со простор за складирање под седиштата
 • Еден привезок
 • Електрични прозорци за возачот
 • Left Hand Drive
 • Дневни светла
 • Затворање на врата, цврсто,180º
 • Сензор за дожд
 • Mirror sunshade, co-driver
 • Автоматско менување на светлата
 • Седиште на возачот, со наслон за раката, висина и лумбална поддршка
 • Панелирана преграда
 • Воздушно перниче на совозачот
 • Електричен надворешен ретровизор со затоплување и рачно преклопување
 • Рачна контрола на воздух
 • 4 звучника
 • Електрични прозорци за патникот
 • Подобрен инструмент за приказ на информации за возачот
 • Сводна светилка, напред со светло за читање и микрофон за хендзфри телефон
 • Engine Control S/S System Advanced
 • Кратка кровна антена
 • Халогени предни светла
 • Радио контрола кај управувачот
 • Внатрешно огледало
 • Контрола за возење со умерена брзина
Видете ги сите Сокриј

Опционално

 • Целосна големина на челично резерно тркало
 • Помош при паркирање назад
 • Волан, 3-краци, кожен со сребрена боја на рамка
 • Предно светло за магла
Видете ги сите Сокриј

Контактирајте со нас

Аутомакедонија АД

16-та Македонска Бригада 2 1000 Скопје

02 3103 130

Полињата означени со * се задолжителни.
Откажи
Оди на почеток