loading
Кликнете тука за Opel LiveChat
chat

Тукушто додадовте автомобил во вашиот Паркинг.

ПосетаПаркинг Автомобили

 • Боја: White Jade
 • Моќност: 110 Киловат / 150 Коњска сила
 • Пренос: 6-брзински мануелен
 • Тип на гориво: Дизел
 • Број на врати: 3
 • Тип на каросерија: Комерцијални возила
 • Локација: Скопје
 • Теписон: Trim Cloth/Vinyl Tritone, Mistral Black/Bise Grey

Опции

 • Програма за електронска стабилност (ESP)
 • стандарден волан за управување
 • Еден привезок
 • Електрични прозорци за возачот
 • Electric and heated exterior mirror - Electrically foldable
 • Зголемен инфо екран (сегментиран)
 • Затворање на врата, цврсто,180º
 • Автоматско менување на светлата
 • Панелирана преграда
 • Воздушно перниче на совозачот
 • Foglamps, Front, Cornering Light, Chrome Bezel
 • 4 звучника
 • Sales Pack Enhanced Visibility
 • Предно светло за магла
 • Sales Pack Electrique (Converter Pack)
 • Engine Control S/S System Advanced
 • Кратка кровна антена
 • Халогени предни светла
 • Радио "Intellilink RF700 Touch"
 • Челични тркала, 7.0 J x 16, дизајн со 7 краци, сребрено
 • Дневни светла
 • Предно стакло, со апсорпција на топлина
 • Сензор за дожд
 • Mirror sunshade, co-driver
 • Седиште на возачот, со наслон за раката, висина и лумбална поддршка
 • Предупредување за мртов агол/точка
 • Рачна контрола на воздух
 • Електрични прозорци за патникот
 • Затемнети стакла
 • Сводна светилка, напред со светло за читање и микрофон за хендзфри телефон
 • Внатрешно огледало
 • Tyre 215 / 65 R16 C 106T
 • Контрола за возење со умерена брзина
Видете ги сите Сокриј

Опционално

 • Целосна големина на челично резерно тркало
 • Безбедносен пакет
 • Клупа со седишта за патници, со превиткување, со простор за складирање под седиштата
 • Предна и задна помош при паркирање
Видете ги сите Сокриј

Контактирајте со нас

Аутомакедонија АД

16-та Македонска Бригада 2 1000 Скопје

02 3103 130

Полињата означени со * се задолжителни.
Откажи
Оди на почеток