loading
Кликнете тука за Opel LiveChat
chat

Тукушто додадовте автомобил во вашиот Паркинг.

ПосетаПаркинг Автомобили

 

Пронајдовте 1 автомобили.

Подобрете го вашето пребарување

Ресетирај сѐ
Специјални понуди
Opel Combo Van Selection L1 Standard Payload, 1.5 DT, 55 kW / 75 к.с.
15 500 EUR
800 EUR
со ДДВ
14 700 EUR
Акциска цена
  • Боја:  White Jade
  • Моќ:  55 Киловат / 75 Коњска сила
  • Менувач:  5-брзински мануелен
  • Тип на гориво:  Дизел
  • Референтен број:  0090WN4M
 
Оди на почеток